(067) 216-31-11 biuro@ryby-stobno.pl

Smażalnia „Rybakówka”

Zawsze świeża pyszna rybka

Sprzedaż ryb

Całoroczna sprzedaż ryb

Smażalnia

Smażalnia ryb słodkowodych

Łowisko

Sportowy połów ryb

9

Serdecznie zapraszamy !

od 18. maja WRÓCILIŚMY

smażalnia czynna w piątki, soboty, niedziele i święta

w godz. 10:00 – 20:00 

(zamówienia przyjmujemy do 19.30)

Na smaczną i świeżą rybkę zapraszamy w każdy piątek, sobotę, niedzielę i święta, od maja do końca września – zarówno w słoneczne dni jak i w niepogodę.

Rezerwacje miejsc przyjmujemy na piątki i soboty (na niedziele i święta rezerwacji nie przyjmujemy).

Imprezy okolicznościowe organizujemy od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt przypadających w tych dniach.

Telefon smażalnia: 784-548-191

9

Nasza smażalnia

Zawsze świeża pyszna rybka

Smażalnia „Rybakówka” powstała, aby nasi Goście wypoczynek nad wodą mogli połączyć z konsumpcją zawsze świeżych ryb. Na początku – w 1999 roku – Rybakówka była drewnianą altaną. Dzisiaj Rybakówka stanowi zamknięty, wychodzący w głąb stawu taras z salą na 50 miejsc, kącik zabaw dla dzieci oraz w pełni profesjonalnie wyposażona duża kuchnia. Kolejne 100 miejsc oraz plac zabaw jest usytuowanych na pięknie ukwieconym brzegu stawu.

„Rybakówka” posiada bogatą ofertę smażonych ryb śródlądowych, przyrządzonych bez dodatku zbędnych panierek i nadmiernej ilości przypraw. Zapewnia to naturalny i niepowtarzalny smak serwowanych ryb w otoczeniu malowniczej przyrody. W stałej ofercie znajdują się m.in. karp (półtusza lub filet), pstrąg smażony lub duszony z warzywami (podawane w całości), jesiotr, sandacz i miętus. Posiadamy piec “King Edward” do pieczenia ziemniaka w całości, z którego smakuje on jak z ogniska. Nasz rosół rybny, zupa rybna węgierska oraz pierogi rybne również zdobyły uznanie klientów i cieszą się dużym powodzeniem.

 

Zostań w kontaktcie