(067) 216-31-11 biuro@ryby-stobno.pl

Smażalnia „Rybakówka”

Zawsze świeża pyszna rybka

Sprzedaż ryb

Całoroczna sprzedaż ryb

Smażalnia

Smażalnia ryb słodkowodych

Łowisko

Sportowy połów ryb

9

Serdecznie zapraszamy !

Czynna piątek, sobota, niedziela i święta wolne od pracy, w godz. 10:00 – 19:00 (przyjmowanie zamówień do 18.30)

Możliwość płatności kartą lub gotówką.

Na smaczną i świeżą rybkę zapraszamy w każdy piątek, sobotę, niedzielę i święta, od maja do końca września – zarówno w słoneczne dni jak i w niepogodę.

Rezerwacje miejsc przyjmujemy na piątki i soboty ( niedziele i święta rezerwacje możliwe tylko do godziny 13:00).

Telefon smażalnia: 784-548-191

 

9

Nasza smażalnia

Zawsze świeża pyszna rybka

Smażalnia „Rybakówka” powstała, aby nasi Goście wypoczynek nad wodą mogli połączyć z konsumpcją zawsze świeżych ryb. Na początku – w 1999 roku – Rybakówka była drewnianą altaną. Dzisiaj Rybakówka stanowi zamknięty, wychodzący w głąb stawu taras z salą na 50 miejsc, kącik zabaw dla dzieci oraz w pełni profesjonalnie wyposażona duża kuchnia. Kolejne 100 miejsc oraz plac zabaw jest usytuowanych na pięknie ukwieconym brzegu stawu.

„Rybakówka” posiada bogatą ofertę smażonych ryb śródlądowych, przyrządzonych bez dodatku zbędnych panierek i nadmiernej ilości przypraw. Zapewnia to naturalny i niepowtarzalny smak serwowanych ryb w otoczeniu malowniczej przyrody. W stałej ofercie znajdują się m.in. karp (półtusza lub filet), pstrąg smażony lub duszony z warzywami (podawane w całości), jesiotr, sandacz i miętus. Posiadamy piec “King Edward” do pieczenia ziemniaka w całości, z którego smakuje on jak z ogniska. Nasz rosół rybny, zupa rybna węgierska oraz pierogi rybne również zdobyły uznanie klientów i cieszą się dużym powodzeniem.

Aktualnie dostępne są następujące gatunki:

Karp płat smażony 7,50zł/100g;

Karp filet smażony 9,50zł/100g;

Pstrąg smażony w całości 8,50zł/100g;

Pstrąg z warzywami i masłem pieczony  w piecu 33,00zł/sztuka;

Jesiotr filet smażony 11,00zł/100g;

Sandacz filet smażony 13,00zł/100g;

Miętus królewski filet smażony – brak

Ilość dostępnych gatunków może być mniejsza wraz z upływem dnia. Czas oczekiwania na rybę wynosi od 30 minut do godziny w zależności od ilości oczekujących zamówień. Wszystkie ryby smażone są na bieżąco, na płytkim oleju z masłem klarowanym, bez panierki. 

ZAPRASZAMY!

 

Zostań w kontaktcie